Debrecen utcáin elkapott pillanatok legjobbjaiból készült fotókiállítás, mely augusztus 30-tól tekinthető meg az Incognito Clubban, a megnyitón beszélgetéssel és koncerttel várják az érdeklődőket.
Egy debreceni fotós, Löki Viktor 2018 nyarán azt a feladatot tűzte ki maga elé, hogy készít legalább egy esztétikailag jól megformált fotót Debrecen összes utcájáról. Ez 1796 utcát jelent. Nemrég elérkezett a cél megvalósításának egy fontos állomásához:
a város utcáinak ötödét, azaz 360 utcát kapott lencsevégre eddig.
A Streets of Debrecen névre keresztelt tematikus fotóprojektet eddig Facebookon követhették az érdeklődők. Itt bontakozott ki a Kurva meleg van saga és a Macskadiverzitás a városban című fotósorozat is. Már ebből kiderül:
a képeken nemcsak az utcák látszanak, hanem a helyiek életéből elkapott pillanatok is.
Az Incognito Club ad otthont a legjobb pillanatokból összeállított kiállításnak, melyet Juhász Tibor író, szerkesztő nyit meg augusztus 30-án (péntek) 20 órától. A beszélgetést 21 órakor a szintén helyi grunge-stoner Fat Toad metál koncertje követi.
A Debrecen ötöde című kiállítás szeptember 20-ig tekinthető meg.
Borítófotó: Macskadiverzitás a városban Pt. 4.